Leveringsvoorwaarden
Algemene voorwaarden
Algemeen
- Bruininkwebwinkel is een onderdeel van Hobbyspeciaalzaak H. Bruinink te Amsterdam.
- Op alle bestellingen die gedaan worden bij Bruininkwebwinkel zijn deze algemene voorwaarden van toepassing.
- Na acceptatie van een bestelling accepteert de klant deze voorwaarden.
- Bruininkwebwinkel behoudt zich het recht voor een bestelling zonder opgaaf van redenen te weigeren en zal de klant daarvan ten spoedigste op de hoogte stellen.
- Zodra een bestelling is geplaatst zal de klant ter bevestiging een e-mail ontvangen met daarin de benodigde gegevens en het totale factuurbedrag inclusief verzendkosten.
- Alle op de website genoemde prijzen zijn inclusief B.T.W. en exclusief verzendkosten.
- Het minimum bestelbedrag bedraagt € 15,00. Bestellingen beneden dit minimum worden niet uitgevoerd.
- De bij Bruininkwebwinkel genoemde prijzen zijn onder voorbehoud van fouten en prijswijzigingen.
- Om een bestelling te kunnen doen bij Bruininkwebwinkel dient u zich aan te melden als klant. Bij uw eerste bezoek kunt u daarvoor een account aanvragen.
- Na het verstrekken van een aantal verplichte persoonsgegevens, zoals bijvoorbeeld naam, adres, e-mailadres, enz. ontvangt u automatisch een e-mail ter bevestiging.
- In deze e-mail vindt u de gegevens van uw accountaanvraag en is er een link opgenomen ter activering van uw account.
- Uw persoonsgegevens worden door ons strikt vertrouwelijk behandeld en zullen op geen enkele wijze ter beschikking gesteld worden aan derden.
- Na uw aanmelding als klant (inloggen) kunt u bij Bruininkwebwinkel een bestelling plaatsen.
- Van uw bestelling ontvangt u automatisch een e-mail ter bevestiging.
- Na goedkeuring van uw bestelling door Bruininkwebwinkel ontvangt u per e-mail een opgave van de kosten en verdere betalingsgegevens.
- Na ontvangst van uw betaling worden de bestelde goederen zo spoedig mogelijk aan u toegezonden.
- Verzending van uw bestelling zal in principe plaatsvinden per PostNL (v/h TNT-post).
- Verzending geschiedt voor risico van de ontvanger.
- Bestelde artikelen kunnen in kleur iets afwijken van de getoonde afbeeldingen op de website.
- Indien gewenst kan een bestelling ook afgehaald worden in de winkel of op de markt in Amstelveen. Dit dient dan bij de bestelling vermeld te worden.
Betalingen
Betaling dient vooraf te geschieden aan de hand van de toegezonden factuur op rekeningnummer 467009 bij de
ING ten name van H. Bruinink te Amsterdam
Voor betalingen vanuit het buitenland zijn de volgende gegevens van belang:
BIC: INGBNL2A
IBAN: NL36INGB0000467009
ten name van H. Bruinink te Amsterdam.




